UPM1A471MPD
NichiconNichicon
UPM1A471MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM1A471MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPM1A471MPD.pdf2.UPM1A471MPD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM1A471MPD
Număr parc UPM1A471MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 196884 pcs Fișa cu date 1.UPM1A471MPD.pdf2.UPM1A471MPD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 475mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-15701
UPM1A471MPD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 120 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF