UPM0J822MHD
NichiconNichicon
UPM0J822MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J822MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J822MHD.pdf2.UPM0J822MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J822MHD
Număr parc UPM0J822MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 53666 pcs Fișa cu date 1.UPM0J822MHD.pdf2.UPM0J822MHD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.77A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11113
UPM0J822MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 22 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM0J821MPD1TD
UPM0J821MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 649283 pcs
Descarca: UPM0J821MPD1TD.pdf
RFQ
UPM0J822MHD6
UPM0J822MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL