UPM0J561MPD6TD
NichiconNichicon
UPM0J561MPD6TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J561MPD6TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J561MPD6TD.pdf2.UPM0J561MPD6TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J561MPD6TD
Număr parc UPM0J561MPD6TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 659499 pcs Fișa cu date 1.UPM0J561MPD6TD.pdf2.UPM0J561MPD6TD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 545mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 670mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11815-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 130 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 560µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 560µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM0J562MHD6
UPM0J562MHD6
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 93326 pcs
Descarca: UPM0J562MHD6.pdf
RFQ
UPM0J681MPD
UPM0J681MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
In stoc: 597385 pcs
Descarca: UPM0J681MPD.pdf
RFQ
UPM0J561MPD6
UPM0J561MPD6
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 6.3V RADIAL