UPM0J101MDD
NichiconNichicon
UPM0J101MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPM0J101MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPM0J101MDD.pdf2.UPM0J101MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPM0J101MDD
Număr parc UPM0J101MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 906530 pcs Fișa cu date 1.UPM0J101MDD.pdf2.UPM0J101MDD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPM Ripple Current @ Low Frequency 99mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 850 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPM0J101MDD1TD
UPM0J101MDD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL