UPJ2F220MHD1TN
NichiconNichicon
UPJ2F220MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ2F220MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ2F220MHD1TN.pdf2.UPJ2F220MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ2F220MHD1TN
Număr parc UPJ2F220MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 154796 pcs Fișa cu date 1.UPJ2F220MHD1TN.pdf2.UPJ2F220MHD1TN.pdf
Tensiune - evaluat 315V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5163-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPJ2F220MHD
UPJ2F220MHD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 315V RADIAL