UPJ2E330MHD1TN
NichiconNichicon
UPJ2E330MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ2E330MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ2E330MHD1TN.pdf2.UPJ2E330MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ2E330MHD1TN
Număr parc UPJ2E330MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63342 pcs Fișa cu date 1.UPJ2E330MHD1TN.pdf2.UPJ2E330MHD1TN.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 288mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-12241-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 33µF