UPJ2A391MHD6
NichiconNichicon
UPJ2A391MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ2A391MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ2A391MHD6.pdf2.UPJ2A391MHD6.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ2A391MHD6
Număr parc UPJ2A391MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 56308 pcs Fișa cu date 1.UPJ2A391MHD6.pdf2.UPJ2A391MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.24A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5567
UPJ2A391MHD6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 62 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose