UPJ2A121MHD
NichiconNichicon
UPJ2A121MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ2A121MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ2A121MHD.pdf2.UPJ2A121MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ2A121MHD
Număr parc UPJ2A121MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 99082 pcs Fișa cu date 1.UPJ2A121MHD.pdf2.UPJ2A121MHD.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 519mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 774mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 130 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF