UPJ1V270MDD
NichiconNichicon
UPJ1V270MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1V270MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1V270MDD.pdf2.UPJ1V270MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1V270MDD
Număr parc UPJ1V270MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1392418 pcs Fișa cu date 1.UPJ1V270MDD.pdf2.UPJ1V270MDD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 99mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 1 Ohms
Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 27µF