UPJ1V101MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1V101MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1V101MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1V101MPD1TD.pdf2.UPJ1V101MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1V101MPD1TD
Număr parc UPJ1V101MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1031704 pcs Fișa cu date 1.UPJ1V101MPD1TD.pdf2.UPJ1V101MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 305mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 460mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-11564-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 260 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPJ1K820MPD1TD
UPJ1K820MPD1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
In stoc: 548757 pcs
Descarca: UPJ1K820MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1V101MPD
UPJ1V101MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL