UPJ1K6R8MDD
NichiconNichicon
UPJ1K6R8MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1K6R8MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6.8UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1K6R8MDD.pdf2.UPJ1K6R8MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1K6R8MDD
Număr parc UPJ1K6R8MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6.8UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 885646 pcs Fișa cu date 1.UPJ1K6R8MDD.pdf2.UPJ1K6R8MDD.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 34mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 2.6 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 6.8µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 6.8µF Aplicații General Purpose