UPJ1K560MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1K560MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1K560MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1K560MPD1TD.pdf2.UPJ1K560MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1K560MPD1TD
Număr parc UPJ1K560MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 787172 pcs Fișa cu date 1.UPJ1K560MPD1TD.pdf2.UPJ1K560MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 208mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 347mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5102-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 340 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 56µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 56µF Aplicații General Purpose