UPJ1K121MHD6
NichiconNichicon
UPJ1K121MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1K121MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1K121MHD6.pdf2.UPJ1K121MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1K121MHD6
Număr parc UPJ1K121MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 120UF 20% 80V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101102 pcs Fișa cu date 1.UPJ1K121MHD6.pdf2.UPJ1K121MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 80V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 444mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-17053
UPJ1K121MHD6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 200 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 120µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 120µF