UPJ1J680MPD
NichiconNichicon
UPJ1J680MPD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1J680MPD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1J680MPD.pdf2.UPJ1J680MPD.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1J680MPD
Număr parc UPJ1J680MPD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216418 pcs Fișa cu date 1.UPJ1J680MPD.pdf2.UPJ1J680MPD.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 315mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-17051
UPJ1J680MPD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 260 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPJ1J680MPD6TD
UPJ1J680MPD6TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL