UPJ1H471MHD6
NichiconNichicon
UPJ1H471MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1H471MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1H471MHD6.pdf2.UPJ1H471MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1H471MHD6
Număr parc UPJ1H471MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 96567 pcs Fișa cu date 1.UPJ1H471MHD6.pdf2.UPJ1H471MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15644
UPJ1H471MHD6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 60 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 470µF Aplicații General Purpose