UPJ1H100MDD1TA
NichiconNichicon
UPJ1H100MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1H100MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1H100MDD1TA.pdf2.UPJ1H100MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1H100MDD1TA
Număr parc UPJ1H100MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393119 pcs Fișa cu date 1.UPJ1H100MDD1TA.pdf2.UPJ1H100MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15635-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 2 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose