UPJ1A562MHD
NichiconNichicon
UPJ1A562MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ1A562MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ1A562MHD.pdf2.UPJ1A562MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ1A562MHD
Număr parc UPJ1A562MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54868 pcs Fișa cu date 1.UPJ1A562MHD.pdf2.UPJ1A562MHD.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 2.34A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.61A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5523
UPJ1A562MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 26 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 5600µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPJ1A561MPD
UPJ1A561MPD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 731069 pcs
Descarca: UPJ1A561MPD.pdf
RFQ
UPJ1A561MPD1TA
UPJ1A561MPD1TA
Producători: Nichicon
In stoc: 735051 pcs
Descarca: UPJ1A561MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ1A562MHD6TN
UPJ1A562MHD6TN
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL