UPJ0J822MHD6
NichiconNichicon
UPJ0J822MHD6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ0J822MHD6
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ0J822MHD6.pdf2.UPJ0J822MHD6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPJ0J822MHD6
Număr parc UPJ0J822MHD6 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51006 pcs Fișa cu date 1.UPJ0J822MHD6.pdf2.UPJ0J822MHD6.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 2.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.39A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5518
UPJ0J822MHD6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 31 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 8200µF Aplicații General Purpose