UPJ0J471MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ0J471MPD6TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPJ0J471MPD6TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UPJ0J471MPD6TD.pdf2.UPJ0J471MPD6TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPJ0J471MPD6TD
Număr parc UPJ0J471MPD6TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 831138 pcs Fișa cu date 1.UPJ0J471MPD6TD.pdf2.UPJ0J471MPD6TD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPJ Ripple Current @ Low Frequency 455mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-4980-3 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 230 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF