UPB1V471MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPB1V471MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UPB1V471MPD1TD.pdf2.UPB1V471MPD1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPB1V471MPD1TD
Număr parc UPB1V471MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6723 pcs Fișa cu date 1.UPB1V471MPD1TD.pdf2.UPB1V471MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPB Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF