UPB1H3R3MDD
NichiconNichicon
UPB1H3R3MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPB1H3R3MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: UPB1H3R3MDD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPB1H3R3MDD
Număr parc UPB1H3R3MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3294 pcs Fișa cu date UPB1H3R3MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UPB Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 33mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5980
UPB1H3R3MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 3.3µF