UPB1H101MPD1TD
NichiconNichicon
UPB1H101MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPB1H101MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UPB1H101MPD1TD.pdf2.UPB1H101MPD1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPB1H101MPD1TD
Număr parc UPB1H101MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3896 pcs Fișa cu date 1.UPB1H101MPD1TD.pdf2.UPB1H101MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPB Ripple Current @ Low Frequency 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-4937-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF