UPB1C101MED1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPB1C101MED1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPB1C101MED1TD.pdf2.UPB1C101MED1TD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile UPB1C101MED1TD
Număr parc UPB1C101MED1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3650 pcs Fișa cu date 1.UPB1C101MED1TD.pdf2.UPB1C101MED1TD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UPB Ripple Current @ Low Frequency 85mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 110.5mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 100µF Aplicații General Purpose