UPA1E472MHD
NichiconNichicon
UPA1E472MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPA1E472MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UPA1E472MHD.pdf2.UPA1E472MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPA1E472MHD
Număr parc UPA1E472MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 38530 pcs Fișa cu date 1.UPA1E472MHD.pdf2.UPA1E472MHD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UPA Ripple Current @ Low Frequency 2.423A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.85A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17667
UPA1E472MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 18 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 4700µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UPA1E561MPD1TA
UPA1E561MPD1TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
In stoc: 291212 pcs
Descarca: UPA1E561MPD1TA.pdf
RFQ
UPA1E472MHD1TN
UPA1E472MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL