UPA1C391MPD1TA
NichiconNichicon
UPA1C391MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPA1C391MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPA1C391MPD1TA.pdf2.UPA1C391MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPA1C391MPD1TA
Număr parc UPA1C391MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 523186 pcs Fișa cu date 1.UPA1C391MPD1TA.pdf2.UPA1C391MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UPA Ripple Current @ Low Frequency 472.5mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 90 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 390µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 390µF Aplicații General Purpose