UPA1C102MPD1TD
NichiconNichicon
UPA1C102MPD1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UPA1C102MPD1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UPA1C102MPD1TD.pdf2.UPA1C102MPD1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UPA1C102MPD1TD
Număr parc UPA1C102MPD1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 300464 pcs Fișa cu date 1.UPA1C102MPD1TD.pdf2.UPA1C102MPD1TD.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie UPA Ripple Current @ Low Frequency 930mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-4880-3
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 49 mOhms Înălțime - așezată (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose