UMW1H3R3MDD
NichiconNichicon
UMW1H3R3MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMW1H3R3MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UMW1H3R3MDD.pdf2.UMW1H3R3MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMW1H3R3MDD
Număr parc UMW1H3R3MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 267679 pcs Fișa cu date 1.UMW1H3R3MDD.pdf2.UMW1H3R3MDD.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UMW Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16975
UMW1H3R3MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 3.3µF