UMW1E330MDD1TP
NichiconNichicon
UMW1E330MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMW1E330MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UMW1E330MDD1TP.pdf2.UMW1E330MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMW1E330MDD1TP
Număr parc UMW1E330MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 232760 pcs Fișa cu date 1.UMW1E330MDD1TP.pdf2.UMW1E330MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMW Ripple Current @ Low Frequency 52mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 78mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10362-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF