UMV1A220MFD1TP
NichiconNichicon
UMV1A220MFD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMV1A220MFD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UMV1A220MFD1TP.pdf2.UMV1A220MFD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMV1A220MFD1TP
Număr parc UMV1A220MFD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 756347 pcs Fișa cu date 1.UMV1A220MFD1TP.pdf2.UMV1A220MFD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UMV Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10321-2
493-10321-2-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 22µF