UMV0G470MFD
NichiconNichicon
UMV0G470MFD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMV0G470MFD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Foi de date: 1.UMV0G470MFD.pdf2.UMV0G470MFD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMV0G470MFD
Număr parc UMV0G470MFD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 654748 pcs Fișa cu date 1.UMV0G470MFD.pdf2.UMV0G470MFD.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UMV Ripple Current @ Low Frequency 36mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 47µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 47µF