UMT1V3R3MDD
NichiconNichicon
UMT1V3R3MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMT1V3R3MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UMT1V3R3MDD.pdf2.UMT1V3R3MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMT1V3R3MDD
Număr parc UMT1V3R3MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 307239 pcs Fișa cu date 1.UMT1V3R3MDD.pdf2.UMT1V3R3MDD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UMT Ripple Current @ Low Frequency 11mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-16955
UMT1V3R3MDD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 3.3µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMT1V2R2MCD2TP
UMT1V2R2MCD2TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1707509 pcs
Descarca: UMT1V2R2MCD2TP.pdf
RFQ
UMT1V220MDD1TP
UMT1V220MDD1TP
Producători: Nichicon
In stoc: 1576629 pcs
Descarca: UMT1V220MDD1TP.pdf
RFQ
UMT1V3R3MDD1TP
UMT1V3R3MDD1TP
Descriere: CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL