UMT1A470MDD1TP
NichiconNichicon
UMT1A470MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMT1A470MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UMT1A470MDD1TP.pdf2.UMT1A470MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMT1A470MDD1TP
Număr parc UMT1A470MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1309282 pcs Fișa cu date 1.UMT1A470MDD1TP.pdf2.UMT1A470MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMT Ripple Current @ Low Frequency 46mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-10274-2
493-10274-2-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose