UMT0G101MDD1TP
NichiconNichicon
UMT0G101MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMT0G101MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Foi de date: 1.UMT0G101MDD1TP.pdf2.UMT0G101MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMT0G101MDD1TP
Număr parc UMT0G101MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1421315 pcs Fișa cu date 1.UMT0G101MDD1TP.pdf2.UMT0G101MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 4V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMT Ripple Current @ Low Frequency 60mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10264-2
493-10264-2-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF