UMP1V2R2MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1V2R2MDD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMP1V2R2MDD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UMP1V2R2MDD1TE.pdf2.UMP1V2R2MDD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMP1V2R2MDD1TE
Număr parc UMP1V2R2MDD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 727858 pcs Fișa cu date 1.UMP1V2R2MDD1TE.pdf2.UMP1V2R2MDD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UMP Ripple Current @ Low Frequency 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.6mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 2.2µF Aplicații General Purpose