UMP1HR33MDD1TP
NichiconNichicon
UMP1HR33MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMP1HR33MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UMP1HR33MDD1TP.pdf2.UMP1HR33MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMP1HR33MDD1TP
Număr parc UMP1HR33MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1022768 pcs Fișa cu date 1.UMP1HR33MDD1TP.pdf2.UMP1HR33MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm)
Serie UMP Ripple Current @ Low Frequency 2.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10258-2
493-10258-2-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.059" (1.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 0.33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMP1HR47MDD
UMP1HR47MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 239933 pcs
Descarca: UMP1HR47MDD.pdf
RFQ
UMP1HR33MDD1TE
UMP1HR33MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 728551 pcs
Descarca: UMP1HR33MDD1TE.pdf
RFQ
UMP1NTR
UMP1NTR
Producători: LAPIS Semiconductor
Descriere: DIODE ARRAY GP 80V 25MA UMD5
Descarca: UMP1NTR.pdf
UMP1HR22MDD1TP
UMP1HR22MDD1TP
Descriere: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Descarca: UMP1HR22MDD1TP.pdf
UMP1HR47MDD1TE
UMP1HR47MDD1TE
Descarca: UMP1HR47MDD1TE.pdf
UMP1HR33MDD
UMP1HR33MDD
Descarca: UMP1HR33MDD.pdf
UMP1HR22MDD1TE
UMP1HR22MDD1TE