UMP1H4R7MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1H4R7MDD1TE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMP1H4R7MDD1TE
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UMP1H4R7MDD1TE.pdf2.UMP1H4R7MDD1TE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMP1H4R7MDD1TE
Număr parc UMP1H4R7MDD1TE Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 653464 pcs Fișa cu date 1.UMP1H4R7MDD1TE.pdf2.UMP1H4R7MDD1TE.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMP Ripple Current @ Low Frequency 20mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 4.7µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMP1H4R7MDD
UMP1H4R7MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL