UMP1E4R7MDD1TP
NichiconNichicon
UMP1E4R7MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMP1E4R7MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UMP1E4R7MDD1TP.pdf2.UMP1E4R7MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMP1E4R7MDD1TP
Număr parc UMP1E4R7MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 204364 pcs Fișa cu date 1.UMP1E4R7MDD1TP.pdf2.UMP1E4R7MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UMP Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10251-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 4.7µF