UMP1E100MDD
NichiconNichicon
UMP1E100MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMP1E100MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UMP1E100MDD.pdf2.UMP1E100MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMP1E100MDD
Număr parc UMP1E100MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 187382 pcs Fișa cu date 1.UMP1E100MDD.pdf2.UMP1E100MDD.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMP Ripple Current @ Low Frequency 27mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Bi-Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15549
UMP1E100MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMP1C4R7MDD
UMP1C4R7MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 264228 pcs
Descarca: UMP1C4R7MDD.pdf
RFQ
UMP1E100MDD1TE
UMP1E100MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL