UMF1E150MDD1TP
NichiconNichicon
UMF1E150MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMF1E150MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UMF1E150MDD1TP.pdf2.UMF1E150MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMF1E150MDD1TP
Număr parc UMF1E150MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 15UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 180010 pcs Fișa cu date 1.UMF1E150MDD1TP.pdf2.UMF1E150MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMF Ripple Current @ Low Frequency 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10225-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 15µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 15µF Aplicații General Purpose