UMF1C330MDD1TP
NichiconNichicon
UMF1C330MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMF1C330MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UMF1C330MDD1TP.pdf2.UMF1C330MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMF1C330MDD1TP
Număr parc UMF1C330MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 820725 pcs Fișa cu date 1.UMF1C330MDD1TP.pdf2.UMF1C330MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMF Ripple Current @ Low Frequency 57.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 115mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10222-2
493-10222-2-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1.3 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMF1C220MDD
UMF1C220MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 527050 pcs
Descarca: UMF1C220MDD.pdf
RFQ
UMF1C220MDD1TE
UMF1C220MDD1TE
Producători: Nichicon
In stoc: 567316 pcs
Descarca: UMF1C220MDD1TE.pdf
RFQ
UMF1C330MDD
UMF1C330MDD
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL