UMA1V3R3MDD
NichiconNichicon
UMA1V3R3MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMA1V3R3MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UMA1V3R3MDD.pdf2.UMA1V3R3MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMA1V3R3MDD
Număr parc UMA1V3R3MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 393774 pcs Fișa cu date 1.UMA1V3R3MDD.pdf2.UMA1V3R3MDD.pdf
Toleranţă 3.3µF Suprafața de montare a terenului 0.059" (1.50mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.157" Dia (4.00mm) Serie UMA
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can
Pitch - Conector 35V Pachet / Caz -
Alte nume 493-5963
UMA1V3R3MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de condensatori 15mA @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului UMA1V3R3MDD
Durată de viață @ Temp. - Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) Descriere extinsă 3.3µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
Aplicații 2000 Hrs @ 85°C
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMA1V3R3MDD1TE
UMA1V3R3MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL