UMA1V100MDD
NichiconNichicon
UMA1V100MDD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMA1V100MDD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UMA1V100MDD.pdf2.UMA1V100MDD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMA1V100MDD
Număr parc UMA1V100MDD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 394867 pcs Fișa cu date 1.UMA1V100MDD.pdf2.UMA1V100MDD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UMA Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 43.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-5960
UMA1V100MDD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.079" (2.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 10µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMA1V100MDD1TE
UMA1V100MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
In stoc: 1386172 pcs
Descarca: UMA1V100MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1HR47MCD2
UMA1HR47MCD2
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
In stoc: 1868481 pcs
Descarca: UMA1HR47MCD2.pdf
RFQ
UMA1V100MDD1TP
UMA1V100MDD1TP