UMA1C330MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1C330MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMA1C330MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Foi de date: 1.UMA1C330MDD1TP.pdf2.UMA1C330MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMA1C330MDD1TP
Număr parc UMA1C330MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 343639 pcs Fișa cu date 1.UMA1C330MDD1TP.pdf2.UMA1C330MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 16V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UMA Ripple Current @ Low Frequency 49mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 73.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10440-1
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMA1C470MDD1TE
UMA1C470MDD1TE
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
In stoc: 1680030 pcs
Descarca: UMA1C470MDD1TE.pdf
RFQ
UMA1C330MDD
UMA1C330MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL