UMA1A220MDD1TP
NichiconNichicon
UMA1A220MDD1TP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UMA1A220MDD1TP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Foi de date: 1.UMA1A220MDD1TP.pdf2.UMA1A220MDD1TP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UMA1A220MDD1TP
Număr parc UMA1A220MDD1TP Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1905159 pcs Fișa cu date 1.UMA1A220MDD1TP.pdf2.UMA1A220MDD1TP.pdf
Tensiune - evaluat 10V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UMA Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-10449-2
493-10449-2-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 22µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UMA1A330MDD1TP
UMA1A330MDD1TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 320581 pcs
Descarca: UMA1A330MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1A101MDD1TP
UMA1A101MDD1TP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
In stoc: 274085 pcs
Descarca: UMA1A101MDD1TP.pdf
RFQ
UMA1A220MDD
UMA1A220MDD
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL