ULV2H3R3MNL1GS
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULV2H3R3MNL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.3UF 20% 500V SMD
Foi de date: 1.ULV2H3R3MNL1GS.pdf2.ULV2H3R3MNL1GS.pdf3.ULV2H3R3MNL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULV2H3R3MNL1GS
Număr parc ULV2H3R3MNL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.3UF 20% 500V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ULV Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 3.3µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 3.3µF