ULR2H3R9MNL1GS
NichiconNichicon
ULR2H3R9MNL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ULR2H3R9MNL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3.9UF 20% 500V SMD
Foi de date: 1.ULR2H3R9MNL1GS.pdf2.ULR2H3R9MNL1GS.pdf3.ULR2H3R9MNL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ULR2H3R9MNL1GS
Număr parc ULR2H3R9MNL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3.9UF 20% 500V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ULR Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-6712-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 3.9µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 3.9µF Aplicații General Purpose