UKW2AR47MDD1TA
NichiconNichicon
UKW2AR47MDD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKW2AR47MDD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Foi de date: 1.UKW2AR47MDD1TA.pdf2.UKW2AR47MDD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKW2AR47MDD1TA
Număr parc UKW2AR47MDD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1299280 pcs Fișa cu date 1.UKW2AR47MDD1TA.pdf2.UKW2AR47MDD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UKW Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 0.47µF Aplicații Audio
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UKW2A471MHD1TN
UKW2A471MHD1TN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
In stoc: 52642 pcs
Descarca: UKW2A471MHD1TN.pdf
RFQ
UKW2AR47MDD
UKW2AR47MDD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL