UKW1V472MHD
NichiconNichicon
UKW1V472MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKW1V472MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UKW1V472MHD.pdf2.UKW1V472MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKW1V472MHD
Număr parc UKW1V472MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33783 pcs Fișa cu date 1.UKW1V472MHD.pdf2.UKW1V472MHD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UKW Ripple Current @ Low Frequency 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.8635A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-10712
UKW1V472MHD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.398" (35.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF