UKW0J102MPD1TA
NichiconNichicon
UKW0J102MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKW0J102MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Foi de date: 1.UKW0J102MPD1TA.pdf2.UKW0J102MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKW0J102MPD1TA
Număr parc UKW0J102MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 512208 pcs Fișa cu date 1.UKW0J102MPD1TA.pdf2.UKW0J102MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UKW Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 609.5mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
capacitanță 1000µF Aplicații Audio