UKT1V102MHD
NichiconNichicon
UKT1V102MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UKT1V102MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Foi de date: 1.UKT1V102MHD.pdf2.UKT1V102MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UKT1V102MHD
Număr parc UKT1V102MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61533 pcs Fișa cu date 1.UKT1V102MHD.pdf2.UKT1V102MHD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UKT Ripple Current @ Low Frequency 860mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-15450
UKT1V102MHD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C capacitanță 1000µF